Kategoria: Zdarzenia

Kolizja dwóch samochodów osobowych

Dziś o godz 21.22 jednym zastępem zadysponowani zostaliśmy do zdarzenia drogowego, które miało miejsce tuż przy miejscowości Wolność zaraz przy zjeździe na Polnicę (trasa Chojnice – Bytów).

Pożar dachu budynku mieszkalnego

Dzisiejszego dnia po raz trzeci zadysponowano naszą jednostkę. Tym razem otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze domu mieszkalnego w miejscowości Zbeniny.

Kolejna plama oleju

W godzinach porannych, otrzymaliśmy zgłoszenie o miejscowym zagrożeniu, gdzie na drodze powiatowej od Charzyków do Chojniczek kierowcy zauważyli plamę substancji ropopochodnej łącznie na długości 2km.

Plama oleju w Chojniczkach

W niedzielę w godzinach popołudniowych, otrzymaliśmy zgłoszenie o miejscowym zagrożeniu, gdzie na drodze powiatowej w Chojniczkach kierowcy zauważyli plamę substancji ropopochodnej łącznie na długości około 600 metrów.

Pompowanie wody z zalanych posesji

W związku z aktualnymi warunkami atmosferycznymi tj. gwałtownymi roztopami, a dodatkowo ciągle padającym deszczem, od kilkunastu dni zastęp SLRr wraz z zestawem pompowym dużej wydajności jest dysponowany do miejscowości na...

Zdarzenie drogowe w Krojantach

W godzinach popołudniowych jeden zastęp został zadysponowany do wypadku drogowego na skrzyżowaniu w Krojantach – droga krajowa nr 22 na trasie Chojnice – Czersk.